+420 565 495 434

Služby

Můžeme Vám nabídnout:

  • Hydroizolace
  • Klempířství
  • Poradenská činnost 
  • Prodej materiálů
  • Prodej a půjčování svařovací techniky firmy Leister, včetně příslušenství a servisu
  • Kontrola a údržba plochých střech
  • Pasportizační protokol

Další služby v těchto a příbuzných oborech včetně dozoru a konzultace.

Materiály najdete v sekci eshop, kde najdete veškeré materiály k hydriozolaci jako jsou fólie pro mechanicky kotvené střechy, fólie pro vegetační střechy, fólie proti zemní vlhkosti, tlakové vodě, ropným látkám a radonu. Dále také fólie pro bazény, fólie pro jezírka a vodní nádrže, geotextilie podkladní, ochranné a separační, poplastované plechy Viplanyl, systémové doplňky a ochranné pomůcky.

Nenašli jste něco co potřebujete? Kontaktujte nás - postaráme se o Vás.

Naše firma si zakládá na vysoké kvalitě provedené práce a profesionálním jednání.

Izolace Praha

V rámci rozšiřování naší působnosti v oblasti středních Čech a Prahy jsme zřídili novou provozovnu v Praze Libni.

Nabízíme komplexní služby v oblasti hydroizolací, klempířství a dalších podobných služeb v tomto oboru se zaměřením na požadavky a spokojenost zákazníka.

Spojením individuálního přístupu, letitých zkušeností, osvědčených postupů a nejmodernějších technologií dosahujeme maximální spokojenosti našich zákazníků.
Naší hlavní činností jsou hydroizolační fóliové systémy, neboli izolace staveb, především střech a spodních staveb, kde používáme kvalitní izolační materiály od našich výrobců (FATRAFOL) tak i od zahraničních výrobců (DEKPLAN, SIKAPLAN atd.) . Tyto fóliové izolace se vyznačují vysokou životností a absolutní spolehlivostí, stejně tak jako naše firma.
Výhodou pro Vás je i naše spolupráce s dalšími firmami v oboru, kde dokážeme zajistit že se postaráme jak o malou zakázku tak i o zakázku velkých rozměrů.
Jsme také zaregistrování v dotačním programu „Nová zelená úsporám“.

Základ firmy tvoří pracovníci s bohatými zkušenostmi jak ze zahraničí, tak i z ČR.. Mimo kvalitně odvedenou prácí klademe důraz zejména na technické provedení, dodržení daných parametrů, na kvalitu a záruku, neméně pak na maximální spokojenost zákazníka.

Přemýšlíte koho zvolit pro své izolace? Kontaktujte nás.