+420 565 495 434

Hydroizolace

Vítejte na stránkách firmy l.S. POL - izolace s.r.o., jejíž základy jsou postaveny na mnoholetých profesních zkušenostech, především v oblasti hydroizolace.

Dlouhodobým vývojem podnikání fyzické osoby Radek Poláček - I.S.POL, v souvislosti se stále rostoucím objemem zakázek, vznikla nová společnost  I.S. POL - izolace s.r.o., kterou koncem roku 2015 založil původní majitel Radek Poláček. Navázal tak na tradici poctivé práce minulých let, která je, byla a bude pro firmu vždy hnacím motorem a samozřejmostí.

Jsme specialisté na stavební izolace, resp, hydroizolace hydroizolační fóliové systémy. Na všechny realizované zakázky dáváme dlouhodobé záruky. Naším cílem je nabízet služby vysoké kvality, v příznivých cenách, s dodržením sjednaných termínů.

Online program  l.S. POL - izolace s.r.o.:
Realizace:  kompletní stavební hydroizolace, fóliové izolační systémy
Izolační systémy, hydroizolační fóliové systémy, zateplovací systémy, ploché střechy, šikmé střechy, spodní stavby, základové desky, průmyslové stavby a zemědělské stavby, silážní žlaby, balkony a terasy, bazény, jezírka, jímky, poradenství, záruky.

Prodej: izolace, hydroizolace, geotextilie, e-shop:
Hydroizolace: Fatrafol, Sikaplan, Dekplan, Alkorplan.
Klempířské prvky: poplastované plechy Viplanyl.
Doplňky: střešní prvky, tmely, vpustě, komínky, spojovací materiál, geotextilie značek Filtek, Izoltech, Mokrutex atd., atd.

Jsme izolatéři se zkušenostmi v oboru stavebních izolací a hydroizolací, jsme zvyklí odvádět pouze precizní práci, používáme nejkvalitnější materiály! Cenová nabídka a poradenství ZDARMA! Najdete nás přibližně na poloviční vzdálenosti trasy PRAHA - BRNO. Záruka na provedené dílo.