+420 565 495 434

ALKORPLAN TOUCH elegance - tl. 2 mm, š. 1650 mm

ALKORPLAN TOUCH elegance - tl. 2 mm, š. 1650 mm

Bazénová fólie z PVC-P ALKORPLAN TOUCH elegance.

Cena uvedena za roli.

Cena za 1m2 - 1420,- Kč vč. DPH.

Skladem u dodavatele
Cena s 21% DPH
Cena bez 21% DPH
49 203.00 Kč
40 663.64 Kč

Bazénová fólie Alkorplan TOUCH je vyrobená z měkčeného PVC s výztužnou vložkou s PES tkaniny. Bazénové fólie Alkorplan TOUCH mají na PVC vrstvě natištěný barevný a vytlačený plastický vzor. Všechny fólie TOUCH (mimo ELEGANCE) jsou protiskluzové. Tato vícevrstvá úprava navíc výrazně zvyšuje odolnost proti obrusu a poškrábání, dále zabraňuje ulpívání nečistot na povrchu fólie, a zvyšuje stálobarevnost fólie a odolnost vůči mikroogranismům.

Hydroizolační fólie Alkorplan jsou vyrobeny z měkčeného PVC. Proti na trhu běžně dostupným bazénovým fóliím vynikají především vysokou UV stabilitou a stálobarevností. Používá se několik typů odlišujících se od sebe kvalitativním a barevným provedením.

Díky více než 30 letým zkušenostem s výrobou fólií z měkčeného PVC je u fólií ALKORPLAN dosahováno vynikající dlouhodobé rozměrové stability. Tento fakt dokumentuje velké množství úspěšných realizací po celém světě.

Materiál pro výrobu fólií je stabilizován proti vlivu UV záření. Bazénové fólie Alkorplan 3000 vykazují vysokou stálost barevného odstínu. Právě tyto vlasnosti dělají z ALKORPLANU nadstandartní fólii, která svojí kvalitou patří na špici v Evropě.

Fólie Alkorplan 3000 se vyznačují vynikající svařitelností. Zvláště významný je fakt, že tato svařitelnost je výborná i po dlouhé době, což se pozitivně uplatní např. při doplňování nového prostupu v bazénu apod.

Naše realizace.

Prodej na celé role.

Možnost dořezu na vyžádání.

Role: 34,65 m2
Tloušťka: 2 mm
Šířka: 1 650 mm
Délka: 21 m
Hmotnost: 87 kg
Barva: elegance